známo<>neznámo

7. července 2014 v 20:44 | Vé. |  >Slovem<
Sedím. Dýcham. Mrkám. Na prstech mám zbytky barvy a furt cejtim u nosu pitomej terpentýn. Vlastně ho mam ráda. Ale ostatní pohoršuje, když čicháte ředidla. Nebo ne?


Sedim ve Skleníku, okolo mě spoustu pitomejch knížek a pitomejch desek pro pitomý lidi. Taky jsem pitomá. Všichni jsme.
Všechny ty holky, co přicházej k baru, se tvářej pitomě. Jakoby jim to tu patřilo. I s Hagridem a těma reprákama, co je chci a tim pitomym barem a i mnou. Přesně tak na mě čuměj. Směju se. Jsem tu sama. Jako vždycky, i když jsem tu s někym, tak jsem tu sama. Směju se a ta holka, co je tu se mnou, něco hystericky vykládá, řve, brečí a já se směju, protože je mi ukradená. A to jsem jí koupila kafe. Pitomý kafe. Nemám to tu ráda a přitom tu v podstatě ožívám. Taková ta moje temná stránka, víš. Ta moje pitomá stránka. Taková ta, co jí zakazuješ kouřit a prosíš, aby zmizela, ale já jí hýčkam a furt ji sem vodim a řikam, že tady jsem doma, i když všichni věděj, že doma jsem stejně v Trafice-s mym plecháčkem a čokoládou a když se směju těm kobercům na zdi a vtipkuju s prodavačem o cifrách ceny mý čokolády. A taky každej ví, že ta moje pravá stránka je ta, co platonicky touží po Kyšperskym. Nemiluju ho, jasně, že ne. Ale až nám bude hrát na svatbě, tak se budu hihňat a zase si prohrábnu ty svoje zrzavý vlasy a ty řekneš, že jsem krásná a do zazní "Lukáš mi vyprávěl, že usnul-" a to bude fakt pecka pro všechny ty snoby okolo. A tak tu pořád sedim. A ona pořád řve. A Hagrid je furt bos a na stěně jsou Květy a všecko se tak divně míhá. A já myslim na T. Co asi dělá. A proč má oči jako hvězdy?
"Víš co, já se včera zdopovala debilníma práškama na alergii a kinedrylem." řekla jsem tý holce uplně jakoby nic. Čuměla na mě. Já na ní. Zvedla jsem se a vypadla pryč. Venku před vchodem jsem sebrala velkej plakát KVĚTŮ a mazala chaoticky z pitomýho čtvrtýho patra tohodle pitomýho baráku a nechala tu spát tohle moje pitomý já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama