Zahaleni do oranžova.

13. července 2014 v 17:17 | Vé. |  >Slovem<
Sním.

VČEREJŠEK. Jazzovej koncert, čajovna, šachy a nejmilejší.

Venku zas leje a já jsem zase zalezlá v podkroví. Vylezla jsem z levandulový lázně a nejspíš fakt nemam nic lepšího na práci, tak pracuju a tak.

Mám první smlouvu! Ohledně tý výstavy. Prostě moje opravdová první smlouva a já jsem z toho nadšená.

Nadšená jsem i ze včerejška. Je toho tolik, co bych o tom chtěla napsat, že bude možná nejlepší si to nechat pro sebe, pro nás.

Došly mi čínský polívky, z čehož jsem vrcholně mrzutá.

Furt mam v hlavě jedno zelený prožraný semišový křeslo v jedný čajovně s Hvězdářem a jak dobře mi tam bylo a jak bych tam s ním nejradši zůstala navždycky, protože to bylo jako když vás třeba pohltí knížka a vy žijete jen tím příběhem a trochu vypadáváte z reality, jenže tohle byl výpad z reality v realitě! Jakoby nikdo neexistoval, jakoby tohle byl můj domov a já se narodila v tom křesle a znala všechny okolo tak tisíc let.

Mám chuť na zázvor.

Pamatujte si, že nejspokojenější medvědí Vé je v Dobrý Trafice s horkou čokoládou, BANÁNOVOU PITOU (och bože, myslela jsem, že tu servírku půjdu obejmout, jak to bylo dobrý) a Hvězdářem.

Taky už konečně umím hrát šachy a chlápek v UNI mi slíbil, že když mu budu občas překládat dopisy do práce (je to cizinec, ind nebo tak něco), tak mě naučí hrát fakt dobře. S Hvězdářem zasvětíme zimu pečení koláčů, jezení kompotů a večerním turnajům v šachu, jak to tak vidím. A těším se na to.


Však vy víte, že máte zářit.

Tak ZAŘTE!

Pa, VÉ. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama